fbpx

LOOME KOOS LAHENDUSED

Hea uuring aitab leida lahendusi kaasavalt ja koosloomes. Meie antropoloogid toovad sinuni lood ja ilmekad tsitaadid otse inimestelt. Konsulteerime, kuidas neid oma organisatsiooni või ettevõtte hüvanguks kõige paremini kasutada. Anname sulle turu või sinu organisatsiooni kohta vahetut tagasisidet ning aitame leida loovaid lahendusi, mis täidavad veelgi paremini sinu klientide ootusi ja aitavad motiveerida töötajaid. 

Antropoloogide vilunud pilk annab teadmise, millega seada sihte tulevikuks. Suudame leida mahukast, esmapilgul kaootilisest materjalist mustrid ja korrapära, millest juhindume konkreetsete soovituste andmisel. Riskide maandamiseks aitame vajadusel piloteerida ning testime prototüüpe, sõeludes välja nõrkused ja veendudes tugevustes. 

Etnograafia, koosloome ja konsultatsiooni tulemusel oskate teadlikumalt juhtida protsesse, parandada töökultuuri, arendada suhtlust sihtrühmadega ning seeläbi optimeerida kulutusi.

Vaata sel teemal liikuvusuuringut Saaremaa nõudluspõhise transpordi korraldamiseks ning Hoiakud, väärtused ja praktikad ehitussektoris.