fbpx

UURINGUD, KOOLITUSED, KONSULTATSIOONID

Lükkad käima organisatsiooni või alustad ettevõtet, plaanid arenguhüpet või vajad hoopis sisendit uue projektiga alustamiseks? Loome sulle võimalused küsida õigeid küsimusi ja seeläbi saada vahetut tagasiside otse sind huvitavatelt sihtgruppidelt. 

Viime läbi antropoloogilisi kvalitatiivseid inimkeskseid, süvitsiminevaid ja just sinu küsimuste jaoks disainitud uuringuid, konsultatsioone ja koolitusi.

Küsides inimestelt miks?– ja kuidas?-küsimusi, toome sinuni lahendused elust endast. Saame teada, mida inimesed päriselt arvavad ning teevad, mis on nende ootused sinu organisatsioonile, tootele või teenusele ning kuidas saad veelgi paremini täita oma huvigruppide vajadusi.

Tänapäeva ühiskond vajab nutikaid ja loovaid lahendusi! Anname sinu küsimustele uue perspektiivi, aitame disainida sobiliku (uuringu)plaani ning leiame vastused, mis aitavad liikuda edasi. Koolitusel omandad tööriistad, et nutikamalt ja samm-sammult jõuda lähemale oma kasutajate tundmisele.

UURIME VÄLJA

LOOME KOOS LAHENDUSED

KOOLITAME

Kaardistame, süveneme, uurime, analüüsime  ja mõtestameMõtleme kaasa, vahendame, testime, konsulteerime, avame võimalused, pakume edasised suunad, nügimeJuhendame, konsulteerime, jagame kogemusi, oleme mentoriks